ФК “Банско” надделя над Пирин – Благоевград с 2:1

Публикувано на юли 18, 2012 от   ·   Няма коментари

Отборът на Банско успя да надиграе Пирин – Благоевград с резултат от 2:1 на стадиона в Добринище. Първото полувреме на срещата премина равностойно, но през втората част имаше доста изненади. Голови положения имаше и пред двете врати.

През 57 минута Пирин поведе в резултата с гол на Хаджииванов, но в последните 15 минути от срещата Банско обърна резултата с две попадения. Във вратата на Пирин се отбелязаха Николай Иванов и Калоян Стоянов. Така Пирин Благоевград загуби и третата си контрола от своята подготовка.

На пълни обороти работят 230 оръдия за изкуствен сняг
Банско ще бъде домакин на квалификация за световното по ски и сноуборд на необработен терен